Nilüfer Bosch Servisi

Nilüfer Bosch Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Bosch Beyaz Eşya Servisi olarak yıllardır siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermek için canla başla çalışmaktayız. Bizi arayarak bildirmiş olduğunuz arıza kayıtlarında, parça değişimi yapılacaksa orjinal parçalarla değişim gerçekleştirmekteyiz ve ayrıca yapmış olduğumuz tüm onarımlarda müdahale ettiğimiz cihazın yapmış olduğumuz değişikliklere 1 Yıl Garanti vermekteyiz.

Beyaz eşyanız bozuldu diye üzülmeyin. Profesyonel teknisyenlerimiz arıza tespitini yaparak sizin için en uygun çözümü üreterek cihazını eski haline getirecektir.

Yaşantınızı kolaylaştıran buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası gibi cihazlarınız ne kadar kaliteli markalar tarafından üretilsede muhakkak birçoğu bir zaman gelip arıza vermektedir. Bu durumda ihtiyacınız olan kaliteli hizmet veren konusunda ciddi bir teknik servis dir. Biz bu noktada her zaman size bir telefon kadar yakınız.

Nilüfer Bosch Servisi, arıza çözümlerimnde 1 yıl garanti vermektedir. Nilüfer Bosch Servisi hafta içi hergün sabah 09:00 akşam 21:00 Saatleri arasında hizmet vermektedir... 

Nilüfer Bosch Servisi, Ankastre ürünlerinizinde tamir ve bakımını yapmaktadır.

Bulaşık Makinası

Servisimiz Aracılığı ile cihazınızda yapılan işlem için 1 yıl garanti verilir...

Çamaşır Makinası

Servisimiz Aracılığı ile cihazınızda yapılan işlem için 1 yıl garanti verilir...

Buzdolabı

Servisimiz Aracılığı ile cihazınızda yapılan işlem için 1 yıl garanti verilir...

 

Nilüfer Bosch Servisi Buzdolabı Servisi

Uzman Teknisyenlerimiz buzdolabı arızalarını yerinde veya atölyemizde bakımı ve onarımını gerçekleştirmektedir. Servis hizmeti sırasında kullanılan parçalara 1 yıl garanti verilmektedir.

Nilüfer Bosch Servisi Çamaşır Makinası Servisi

Çamaşır makinanızın vermiş olduğu arızaya göre yerinde veya atölyemizde servis hizmeti vermekteyiz. çamaşır makinanızın tamiri ve onarımı sırasında yapmış olduğumuz işçilik ve parçalar 1 yıl garantilidir.

Nilüfer Bosch Servisi Bulaşık Makinası Servisi

Bulaşık makinanızda kaynaklanan şikayetleriniz için teredüt etmeden bize arıza kaydı bırakabilirsiniz işçilik ve parça değişimi 1 yıl garanti verilmektedir.

 

1 Yıl Garanti

Servisimiz Aracılığı ile cihazınızda yapılan işlem için 1 yıl garanti verilir...

Servis Ağımız

Servisimiz Bursa nın tüm semtlerine hizmet vermektedir. Çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Uyarı

Sitemizde bulunan markalar tescilli olup ilgili firmalara aittir. Özel beyaz eşya servisi olarak hizmet vermekteyiz.